Αποτελέσματα αγώνων
Summer Development League 23/24

Αποτελέσματα αγώνων Summer Development League 23/24

Ημερ/νια Ομάδες Αποτέλεσμα Γήπεδο Άρθρο Αγωνιστική
19/05/2024 22:00 58 - 75 Basketaki Arena Ανακεφαλαίωση 5
19/05/2024 20:30 38 - 51 Athens Sports Hall Ανακεφαλαίωση 5
19/05/2024 20:30 82 - 39 Δημοτικό Κλειστό Γυμναστήριο Ζωφριάς Ανακεφαλαίωση 5
19/05/2024 20:30 41 - 65 Σ.Ε.Φ. Προπονητήριο 6 Ανακεφαλαίωση 5
19/05/2024 20:00 52 - 39 Basketaki Arena Ανακεφαλαίωση 5
19/05/2024 19:00 86 - 32 Δημοτικό Κλειστό Γυμναστήριο Ζωφριάς Ανακεφαλαίωση 5
19/05/2024 19:00 39 - 69 Athens Sports Hall Ανακεφαλαίωση 5
19/05/2024 19:00 45 - 51 Seven Sports Club I Ανακεφαλαίωση 5
19/05/2024 19:00 70 - 71 Σ.Ε.Φ. Προπονητήριο 6 Ανακεφαλαίωση 5
19/05/2024 17:30 40 - 53 Seven Sports Club I Ανακεφαλαίωση 5
19/05/2024 17:30 60 - 58 Athens Sports Hall Ανακεφαλαίωση 5
19/05/2024 17:30 44 - 48 Δημοτικό Κλειστό Γυμναστήριο Ζωφριάς Ανακεφαλαίωση 5
19/05/2024 17:00 53 - 42 Σπάρτακος Ανακεφαλαίωση 5
19/05/2024 16:30 82 - 55 Basketaki Arena Ανακεφαλαίωση 5
19/05/2024 15:00 63 - 57 Κλειστό Γυμναστήριο Άγιος Νικόλαος Ανακεφαλαίωση 5
19/05/2024 15:00 57 - 19 Basketaki Arena Ανακεφαλαίωση 5
18/05/2024 21:30 74 - 54 Δημοτικό Κλειστό Γυμναστήριο Ζωφριάς Ανακεφαλαίωση 5
18/05/2024 21:30 51 - 57 Κάρβουνο Ανακεφαλαίωση 5
18/05/2024 20:00 64 - 67 Σ.Ε.Φ. Προπονητήριο 6 Ανακεφαλαίωση 5
18/05/2024 20:00 62 - 66 Basketaki Arena Ανακεφαλαίωση 5
18/05/2024 20:00 45 - 57 Δημοτικό Κλειστό Γυμναστήριο Ζωφριάς Ανακεφαλαίωση 5
18/05/2024 19:00 69 - 63 Seven Sports Club I Ανακεφαλαίωση 5
18/05/2024 18:30 59 - 54 Σ.Ε.Φ. Προπονητήριο 6 Ανακεφαλαίωση 5
18/05/2024 18:30 46 - 66 Δημοτικό Κλειστό Γυμναστήριο Ζωφριάς Ανακεφαλαίωση 5
18/05/2024 18:30 58 - 68 Basketaki Arena Ανακεφαλαίωση 5
18/05/2024 17:30 78 - 67 Seven Sports Club I Ανακεφαλαίωση 5
18/05/2024 17:00 64 - 47 Σ.Ε.Φ. Προπονητήριο 6 Ανακεφαλαίωση 5
18/05/2024 17:00 50 - 53 Basketaki Arena Ανακεφαλαίωση 5
18/05/2024 16:30 78 - 67 Athens Sports Hall Ανακεφαλαίωση 5
17/05/2024 21:30 49 - 69 Σπάρτακος Ανακεφαλαίωση 4
16/05/2024 22:30 64 - 61 Κλειστό Γυμναστήριο Άγιος Νικόλαος Ανακεφαλαίωση 5
16/05/2024 22:30 38 - 57 Δημοτικό Κλειστό Γυμναστήριο Ζωφριάς Ανακεφαλαίωση 5
16/05/2024 21:00 72 - 54 Δημοτικό Κλειστό Γυμναστήριο Ζωφριάς Ανακεφαλαίωση 5
16/05/2024 20:30 67 - 70 Basketaki Arena Ανακεφαλαίωση 5
16/05/2024 20:30 54 - 55 Athens Sports Hall Ανακεφαλαίωση 5
15/05/2024 22:30 54 - 56 Δημοτικό Κλειστό Γυμναστήριο Ζωφριάς Ανακεφαλαίωση 5
15/05/2024 22:30 53 - 63 Κλειστό Γυμναστήριο Μπουρναζίου «Γ. Στεφανόπουλος» Ανακεφαλαίωση 5
15/05/2024 21:30 38 - 53 Seven Sports Club I Ανακεφαλαίωση 5
15/05/2024 20:30 57 - 61 Basketaki Arena Ανακεφαλαίωση 5
15/05/2024 20:30 50 - 43 Athens Sports Hall Ανακεφαλαίωση 5
14/05/2024 22:30 56 - 12 Δημοτικό Κλειστό Γυμναστήριο Ζωφριάς Ανακεφαλαίωση 5
14/05/2024 22:00 49 - 48 Basketaki Arena Ανακεφαλαίωση 5
14/05/2024 22:00 48 - 69 Athens Sports Hall Ανακεφαλαίωση 5
14/05/2024 22:00 73 - 57 Σ.Ε.Φ. Προπονητήριο 6 Ανακεφαλαίωση 5
14/05/2024 20:30 51 - 42 Κλειστό Γήπεδο Μπάσκετ Περιστερίου Ανδρέας Παπανδρέου Ανακεφαλαίωση 5
12/05/2024 20:30 50 - 55 Δημοτικό Κλειστό Γυμναστήριο Ζωφριάς Ανακεφαλαίωση 4
12/05/2024 20:30 47 - 44 Athens Sports Hall Ανακεφαλαίωση 4
12/05/2024 20:30 67 - 39 Σ.Ε.Φ. Προπονητήριο 6 Ανακεφαλαίωση 4
12/05/2024 20:00 44 - 72 Basketaki Arena Ανακεφαλαίωση 4
12/05/2024 19:00 45 - 43 Σπάρτακος Ανακεφαλαίωση 4
12/05/2024 18:00 64 - 67 Basketaki Arena Ανακεφαλαίωση 4
12/05/2024 17:30 51 - 79 Δημοτικό Κλειστό Γυμναστήριο Ζωφριάς Ανακεφαλαίωση 4
12/05/2024 17:30 47 - 65 Seven Sports Club I Ανακεφαλαίωση 4
12/05/2024 17:30 40 - 61 Σπάρτακος Ανακεφαλαίωση 4
12/05/2024 15:00 47 - 78 Basketaki Arena Ανακεφαλαίωση 4
12/05/2024 12:00 20 - 0 kleisto Ανακεφαλαίωση 6
12/05/2024 12:00 20 - 0 kleisto Ανακεφαλαίωση 7
12/05/2024 12:00 0 - 20 - Ανακεφαλαίωση 8
12/05/2024 12:00 20 - 0 kleisto Ανακεφαλαίωση 3
12/05/2024 12:00 20 - 0 - Ανακεφαλαίωση 9
12/05/2024 12:00 0 - 20 - Ανακεφαλαίωση 10
12/05/2024 12:00 20 - 0 kleisto Ανακεφαλαίωση 5
12/05/2024 12:00 20 - 0 kleisto Ανακεφαλαίωση 11
11/05/2024 21:30 46 - 65 Δημοτικό Κλειστό Γυμναστήριο Ζωφριάς Ανακεφαλαίωση 4
11/05/2024 21:30 58 - 51 Σπάρτακος Ανακεφαλαίωση 4
11/05/2024 21:30 48 - 58 Σ.Ε.Φ. Προπονητήριο 6 Ανακεφαλαίωση 4
11/05/2024 21:00 65 - 50 Κλειστό Γυμναστήριο Μπουρναζίου «Γ. Στεφανόπουλος» Ανακεφαλαίωση 4
11/05/2024 21:00 52 - 40 Athens Sports Hall Ανακεφαλαίωση 4
11/05/2024 20:30 60 - 53 Seven Sports Club I Ανακεφαλαίωση 4
11/05/2024 20:00 80 - 51 Σπάρτακος Ανακεφαλαίωση 4
11/05/2024 20:00 39 - 48 Basketaki Arena Ανακεφαλαίωση 4
11/05/2024 20:00 49 - 66 Δημοτικό Κλειστό Γυμναστήριο Ζωφριάς Ανακεφαλαίωση 4
11/05/2024 20:00 71 - 58 Σ.Ε.Φ. Προπονητήριο 6 Ανακεφαλαίωση 4
11/05/2024 19:30 51 - 43 Athens Sports Hall Ανακεφαλαίωση 4
11/05/2024 19:30 52 - 64 Κλειστό Γυμναστήριο Μπουρναζίου «Γ. Στεφανόπουλος» Ανακεφαλαίωση 4
11/05/2024 19:00 0 - 20 Seven Sports Club I Ανακεφαλαίωση 4
11/05/2024 18:30 42 - 44 Σ.Ε.Φ. Προπονητήριο 6 Ανακεφαλαίωση 4
11/05/2024 18:00 71 - 80 Athens Sports Hall Ανακεφαλαίωση 4
11/05/2024 17:00 78 - 42 Basketaki Arena Ανακεφαλαίωση 4
11/05/2024 17:00 59 - 50 Κλειστό Γήπεδο Μπάσκετ Περιστερίου Ανδρέας Παπανδρέου Ανακεφαλαίωση 4
11/05/2024 17:00 43 - 63 Σ.Ε.Φ. Προπονητήριο 6 Ανακεφαλαίωση 4
11/05/2024 16:30 55 - 52 Athens Sports Hall Ανακεφαλαίωση 4
10/05/2024 22:00 55 - 47 Athens Sports Hall Ανακεφαλαίωση 4
10/05/2024 22:00 59 - 64 Basketaki Arena Ανακεφαλαίωση 4
10/05/2024 22:00 37 - 39 Κλειστό Γυμναστήριο Μπουρναζίου «Γ. Στεφανόπουλος» Ανακεφαλαίωση 4
10/05/2024 22:00 49 - 53 Κλειστό Γήπεδο Μπάσκετ Περιστερίου Ανδρέας Παπανδρέου Ανακεφαλαίωση 4
10/05/2024 21:30 72 - 61 Σπάρτακος Ανακεφαλαίωση 4
10/05/2024 20:30 49 - 72 Athens Sports Hall Ανακεφαλαίωση 4
09/05/2024 22:30 54 - 41 Δημοτικό Κλειστό Γυμναστήριο Ζωφριάς Ανακεφαλαίωση 4
09/05/2024 22:00 62 - 53 Basketaki Arena Ανακεφαλαίωση 4
09/05/2024 22:00 30 - 77 Athens Sports Hall Ανακεφαλαίωση 4
09/05/2024 21:00 60 - 53 Δημοτικό Κλειστό Γυμναστήριο Ζωφριάς Ανακεφαλαίωση 4
09/05/2024 20:30 42 - 53 Basketaki Arena Ανακεφαλαίωση 4
09/05/2024 20:30 55 - 47 Athens Sports Hall Ανακεφαλαίωση 4
09/05/2024 20:30 54 - 68 Κλειστό Γήπεδο Μπάσκετ Περιστερίου Ανδρέας Παπανδρέου Ανακεφαλαίωση 4
08/05/2024 21:00 55 - 72 Δημοτικό Κλειστό Γυμναστήριο Ζωφριάς Ανακεφαλαίωση 4
08/05/2024 20:30 51 - 62 Basketaki Arena Ανακεφαλαίωση 4
08/05/2024 20:30 57 - 85 Athens Sports Hall Ανακεφαλαίωση 4
07/05/2024 12:00 0 - 20 kleisto Ανακεφαλαίωση 11
07/05/2024 12:00 20 - 0 kleisto Ανακεφαλαίωση 6
07/05/2024 12:00 0 - 20 kleisto Ανακεφαλαίωση 1
07/05/2024 12:00 0 - 20 kleisto Ανακεφαλαίωση 7
07/05/2024 12:00 20 - 0 kleisto Ανακεφαλαίωση 2
07/05/2024 12:00 20 - 0 kleisto Ανακεφαλαίωση 8
07/05/2024 12:00 0 - 20 kleisto Ανακεφαλαίωση 3
07/05/2024 12:00 0 - 20 kleisto Ανακεφαλαίωση 9
07/05/2024 12:00 20 - 0 kleisto Ανακεφαλαίωση 4
07/05/2024 12:00 0 - 20 kleisto Ανακεφαλαίωση 10
07/05/2024 12:00 20 - 0 kleisto Ανακεφαλαίωση 5
30/04/2024 20:30 51 - 69 Basketaki Arena Ανακεφαλαίωση 1
28/04/2024 22:00 63 - 57 Κλειστό Γυμναστήριο Μπουρναζίου «Γ. Στεφανόπουλος» Ανακεφαλαίωση 3
28/04/2024 21:45 43 - 54 Athens Sports Hall Ανακεφαλαίωση 3
28/04/2024 20:15 53 - 70 Athens Sports Hall Ανακεφαλαίωση 3
28/04/2024 20:00 59 - 62 Basketaki Arena Ανακεφαλαίωση 3
28/04/2024 19:00 46 - 52 Κλειστό Γυμναστήριο Μπουρναζίου «Γ. Στεφανόπουλος» Ανακεφαλαίωση 3
28/04/2024 18:30 74 - 62 Athens Sports Hall Ανακεφαλαίωση 3
28/04/2024 17:30 54 - 58 Seven Sports Club I Ανακεφαλαίωση 3
28/04/2024 17:00 39 - 43 Athens Sports Hall Ανακεφαλαίωση 3
28/04/2024 16:30 71 - 54 Basketaki Arena Ανακεφαλαίωση 3
28/04/2024 16:00 69 - 50 Σπάρτακος Ανακεφαλαίωση 3
28/04/2024 15:30 81 - 60 Athens Sports Hall Ανακεφαλαίωση 3
28/04/2024 15:00 60 - 47 Κλειστό Γυμναστήριο Άγιος Νικόλαος Ανακεφαλαίωση 3
28/04/2024 15:00 73 - 58 Basketaki Arena Ανακεφαλαίωση 3
28/04/2024 13:30 50 - 37 Κλειστό Γυμναστήριο Άγιος Νικόλαος Ανακεφαλαίωση 3
27/04/2024 22:00 36 - 79 Σπάρτακος Ανακεφαλαίωση 3
27/04/2024 21:30 57 - 60 Basketaki Arena Ανακεφαλαίωση 3
27/04/2024 21:30 48 - 31 Κάρβουνο Ανακεφαλαίωση 3
27/04/2024 21:30 54 - 62 Δημοτικό Κλειστό Γυμναστήριο Ζωφριάς Ανακεφαλαίωση 3
27/04/2024 21:30 57 - 53 Σ.Ε.Φ. Προπονητήριο 6 Ανακεφαλαίωση 3
27/04/2024 21:00 34 - 57 Κλειστό Γυμναστήριο Μπουρναζίου «Γ. Στεφανόπουλος» Ανακεφαλαίωση 3
27/04/2024 21:00 72 - 46 Κλειστό Γήπεδο Μπάσκετ Περιστερίου Ανδρέας Παπανδρέου Ανακεφαλαίωση 3
27/04/2024 21:00 58 - 38 Athens Sports Hall Ανακεφαλαίωση 3
27/04/2024 20:30 58 - 33 Σπάρτακος Ανακεφαλαίωση 3
27/04/2024 20:30 58 - 49 Seven Sports Club I Ανακεφαλαίωση 3
27/04/2024 20:00 60 - 51 Basketaki Arena Ανακεφαλαίωση 3
27/04/2024 20:00 66 - 71 Δημοτικό Κλειστό Γυμναστήριο Ζωφριάς Ανακεφαλαίωση 3
27/04/2024 20:00 38 - 47 Κάρβουνο Ανακεφαλαίωση 3
27/04/2024 20:00 61 - 75 Σ.Ε.Φ. Προπονητήριο 6 Ανακεφαλαίωση 3
27/04/2024 19:30 43 - 44 Athens Sports Hall Ανακεφαλαίωση 3
27/04/2024 19:30 47 - 55 Κλειστό Γυμναστήριο Μπουρναζίου «Γ. Στεφανόπουλος» Ανακεφαλαίωση 3
27/04/2024 19:30 72 - 46 Κλειστό Γήπεδο Μπάσκετ Περιστερίου Ανδρέας Παπανδρέου Ανακεφαλαίωση 3
27/04/2024 19:00 41 - 42 Seven Sports Club I Ανακεφαλαίωση 3
27/04/2024 19:00 68 - 76 Σπάρτακος Ανακεφαλαίωση 3
27/04/2024 18:00 33 - 66 Κλειστό Γήπεδο Μπάσκετ Περιστερίου Ανδρέας Παπανδρέου Ανακεφαλαίωση 3
27/04/2024 18:00 52 - 60 Athens Sports Hall Ανακεφαλαίωση 3
27/04/2024 17:30 50 - 60 Seven Sports Club I Ανακεφαλαίωση 3
27/04/2024 17:30 59 - 53 Σπάρτακος Ανακεφαλαίωση 3
27/04/2024 17:00 50 - 58 Basketaki Arena Ανακεφαλαίωση 3
27/04/2024 17:00 34 - 65 Σ.Ε.Φ. Προπονητήριο 6 Ανακεφαλαίωση 3
27/04/2024 16:30 57 - 52 Athens Sports Hall Ανακεφαλαίωση 3
27/04/2024 16:30 66 - 75 Κλειστό Γήπεδο Μπάσκετ Περιστερίου Ανδρέας Παπανδρέου Ανακεφαλαίωση 3
26/04/2024 22:00 61 - 62 Basketaki Arena Ανακεφαλαίωση 3
26/04/2024 22:00 55 - 57 Κλειστό Γήπεδο Μπάσκετ Περιστερίου Ανδρέας Παπανδρέου Ανακεφαλαίωση 3
26/04/2024 20:30 69 - 67 Athens Sports Hall Ανακεφαλαίωση 3
24/04/2024 22:30 76 - 79 Κλειστό Γυμναστήριο Άγιος Νικόλαος Ανακεφαλαίωση 1
24/04/2024 22:00 81 - 71 Basketaki Arena Ανακεφαλαίωση 1
24/04/2024 20:30 55 - 58 Basketaki Arena Ανακεφαλαίωση 1
23/04/2024 22:00 50 - 76 Basketaki Arena Ανακεφαλαίωση 2
23/04/2024 21:00 57 - 70 Δημοτικό Κλειστό Γυμναστήριο Ζωφριάς Ανακεφαλαίωση 2
22/04/2024 22:30 49 - 64 Κλειστό Γυμναστήριο Μπουρναζίου «Γ. Στεφανόπουλος» Ανακεφαλαίωση 2
22/04/2024 20:30 64 - 58 Athens Sports Hall Ανακεφαλαίωση 2
21/04/2024 22:00 50 - 61 Σ.Ε.Φ. Προπονητήριο 6 Ανακεφαλαίωση 2
21/04/2024 21:30 47 - 39 Δημοτικό Κλειστό Γυμναστήριο Ζωφριάς Ανακεφαλαίωση 2
21/04/2024 20:30 69 - 53 Σ.Ε.Φ. Προπονητήριο 6 Ανακεφαλαίωση 2
21/04/2024 20:30 63 - 53 Κάρβουνο Ανακεφαλαίωση 2
21/04/2024 20:00 0 - 20 Δημοτικό Κλειστό Γυμναστήριο Ζωφριάς Ανακεφαλαίωση 2
21/04/2024 19:00 46 - 64 Σ.Ε.Φ. Προπονητήριο 6 Ανακεφαλαίωση 2
21/04/2024 18:30 47 - 44 Athens Sports Hall Ανακεφαλαίωση 2
21/04/2024 17:30 62 - 48 Seven Sports Club I Ανακεφαλαίωση 2
21/04/2024 17:30 48 - 54 Σπάρτακος Ανακεφαλαίωση 2
21/04/2024 17:00 26 - 63 Athens Sports Hall Ανακεφαλαίωση 2
21/04/2024 17:00 31 - 48 Δημοτικό Κλειστό Γυμναστήριο Ζωφριάς Ανακεφαλαίωση 2
21/04/2024 16:30 53 - 66 Basketaki Arena Ανακεφαλαίωση 2
21/04/2024 16:00 63 - 39 Σπάρτακος Ανακεφαλαίωση 2
21/04/2024 15:30 45 - 53 Athens Sports Hall Ανακεφαλαίωση 2
21/04/2024 15:00 52 - 47 Κλειστό Γυμναστήριο Άγιος Νικόλαος Ανακεφαλαίωση 2
21/04/2024 15:00 70 - 59 Basketaki Arena Ανακεφαλαίωση 2
21/04/2024 13:30 39 - 41 Κλειστό Γυμναστήριο Άγιος Νικόλαος Ανακεφαλαίωση 2
20/04/2024 22:00 46 - 37 Σπάρτακος Ανακεφαλαίωση 2
20/04/2024 21:30 59 - 28 Basketaki Arena Ανακεφαλαίωση 2
20/04/2024 21:30 61 - 48 Κάρβουνο Ανακεφαλαίωση 2
20/04/2024 20:30 43 - 48 Seven Sports Club I Ανακεφαλαίωση 2
20/04/2024 20:30 53 - 31 Σπάρτακος Ανακεφαλαίωση 2
20/04/2024 20:00 30 - 56 Κάρβουνο Ανακεφαλαίωση 2
20/04/2024 20:00 53 - 116 Σ.Ε.Φ. Προπονητήριο 6 Ανακεφαλαίωση 2
20/04/2024 20:00 57 - 52 Basketaki Arena Ανακεφαλαίωση 2
20/04/2024 19:00 64 - 48 Seven Sports Club I Ανακεφαλαίωση 2
20/04/2024 19:00 48 - 52 Σπάρτακος Ανακεφαλαίωση 2
20/04/2024 18:30 33 - 64 Basketaki Arena Ανακεφαλαίωση 2
20/04/2024 18:30 53 - 56 Σ.Ε.Φ. Προπονητήριο 6 Ανακεφαλαίωση 2
20/04/2024 17:45 54 - 48 Athens Sports Hall Ανακεφαλαίωση 2
20/04/2024 17:30 40 - 67 Seven Sports Club I Ανακεφαλαίωση 2
20/04/2024 17:30 30 - 60 Σπάρτακος Ανακεφαλαίωση 2
20/04/2024 17:00 81 - 40 Σ.Ε.Φ. Προπονητήριο 6 Ανακεφαλαίωση 2
20/04/2024 17:00 35 - 61 Basketaki Arena Ανακεφαλαίωση 2
20/04/2024 16:15 56 - 63 Athens Sports Hall Ανακεφαλαίωση 2
19/04/2024 22:00 39 - 65 Athens Sports Hall Ανακεφαλαίωση 2
19/04/2024 20:30 59 - 54 Basketaki Arena Ανακεφαλαίωση 2
19/04/2024 20:30 51 - 45 Athens Sports Hall Ανακεφαλαίωση 2
18/04/2024 22:00 81 - 61 Athens Sports Hall Ανακεφαλαίωση 2
18/04/2024 20:30 58 - 51 Basketaki Arena Ανακεφαλαίωση 1
18/04/2024 20:30 56 - 58 Athens Sports Hall Ανακεφαλαίωση 2
17/04/2024 22:30 46 - 59 Κλειστό Γυμναστήριο Άγιος Νικόλαος Ανακεφαλαίωση 1
17/04/2024 22:30 33 - 42 Δημοτικό Κλειστό Γυμναστήριο Ζωφριάς Ανακεφαλαίωση 2
17/04/2024 20:30 70 - 43 Σ.Ε.Φ. Προπονητήριο 6 Ανακεφαλαίωση 2
17/04/2024 20:00 36 - 43 Seven Sports Club I Ανακεφαλαίωση 1
16/04/2024 22:30 48 - 81 Κλειστό Γυμναστήριο Άγιος Νικόλαος Ανακεφαλαίωση 1
16/04/2024 21:00 35 - 49 Δημοτικό Κλειστό Γυμναστήριο Ζωφριάς Ανακεφαλαίωση 1
15/04/2024 22:30 64 - 58 Κλειστό Γυμναστήριο Άγιος Νικόλαος Ανακεφαλαίωση 1
15/04/2024 22:30 55 - 64 Κλειστό Γυμναστήριο Μπουρναζίου «Γ. Στεφανόπουλος» Ανακεφαλαίωση 1
15/04/2024 22:30 49 - 47 Δημοτικό Κλειστό Γυμναστήριο Ζωφριάς Ανακεφαλαίωση 1
15/04/2024 21:30 46 - 56 Seven Sports Club I Ανακεφαλαίωση 1
15/04/2024 20:30 40 - 64 Basketaki Arena Ανακεφαλαίωση 1
14/04/2024 22:00 60 - 65 Σ.Ε.Φ. Προπονητήριο 6 Ανακεφαλαίωση 1
14/04/2024 20:00 38 - 45 Basketaki Arena Ανακεφαλαίωση 1
14/04/2024 20:00 77 - 73 Δημοτικό Κλειστό Γυμναστήριο Ζωφριάς Ανακεφαλαίωση 1
14/04/2024 19:00 77 - 60 Σ.Ε.Φ. Προπονητήριο 6 Ανακεφαλαίωση 1
14/04/2024 18:30 63 - 55 Δημοτικό Κλειστό Γυμναστήριο Ζωφριάς Ανακεφαλαίωση 1
14/04/2024 17:30 23 - 65 Σπάρτακος Ανακεφαλαίωση 1
14/04/2024 17:00 54 - 48 Δημοτικό Κλειστό Γυμναστήριο Ζωφριάς Ανακεφαλαίωση 1
14/04/2024 15:30 36 - 32 Athens Sports Hall Ανακεφαλαίωση 1
14/04/2024 15:00 35 - 56 Basketaki Arena Ανακεφαλαίωση 1
14/04/2024 15:00 55 - 50 Κλειστό Γυμναστήριο Άγιος Νικόλαος Ανακεφαλαίωση 1
14/04/2024 13:30 38 - 40 Κλειστό Γυμναστήριο Άγιος Νικόλαος Ανακεφαλαίωση 1
13/04/2024 22:00 79 - 52 Σπάρτακος Ανακεφαλαίωση 1
13/04/2024 21:30 51 - 37 Athens Sports Hall Ανακεφαλαίωση 1
13/04/2024 21:30 53 - 35 Σ.Ε.Φ. Προπονητήριο 6 Ανακεφαλαίωση 1
13/04/2024 21:00 45 - 48 Κλειστό Γυμναστήριο Μπουρναζίου «Γ. Στεφανόπουλος» Ανακεφαλαίωση 1
13/04/2024 20:30 38 - 35 Σπάρτακος Ανακεφαλαίωση 1
13/04/2024 20:00 66 - 60 Athens Sports Hall Ανακεφαλαίωση 1
13/04/2024 20:00 35 - 51 Σ.Ε.Φ. Προπονητήριο 6 Ανακεφαλαίωση 1
13/04/2024 19:00 81 - 43 Seven Sports Club I Ανακεφαλαίωση 1
13/04/2024 19:00 39 - 48 Σπάρτακος Ανακεφαλαίωση 1
13/04/2024 18:30 39 - 46 Σ.Ε.Φ. Προπονητήριο 6 Ανακεφαλαίωση 1
13/04/2024 17:30 40 - 63 Seven Sports Club I Ανακεφαλαίωση 1
13/04/2024 17:30 48 - 63 Σπάρτακος Ανακεφαλαίωση 1
13/04/2024 17:00 56 - 49 Basketaki Arena Ανακεφαλαίωση 1
13/04/2024 17:00 62 - 54 Σ.Ε.Φ. Προπονητήριο 6 Ανακεφαλαίωση 1
12/04/2024 22:30 44 - 37 Δημοτικό Κλειστό Γυμναστήριο Ζωφριάς Ανακεφαλαίωση 1
12/04/2024 22:00 31 - 45 Athens Sports Hall Ανακεφαλαίωση 1
12/04/2024 22:00 43 - 38 Basketaki Arena Ανακεφαλαίωση 1
12/04/2024 21:30 77 - 49 Σπάρτακος Ανακεφαλαίωση 1
12/04/2024 20:30 70 - 34 Basketaki Arena Ανακεφαλαίωση 1
11/04/2024 22:30 69 - 57 Κλειστό Γυμναστήριο Άγιος Νικόλαος Ανακεφαλαίωση 1
11/04/2024 20:30 62 - 54 Athens Sports Hall Ανακεφαλαίωση 1