Αποτελέσματα αγώνων
Summer Evolution League 23/24

Αποτελέσματα αγώνων Summer Evolution League 23/24

Ημερ/νια Ομάδες Αποτέλεσμα Γήπεδο Άρθρο Αγωνιστική
19/05/2024 22:00 60 - 58 Δημοτικό Κλειστό Γυμναστήριο Ζωφριάς Ανακεφαλαίωση 5
19/05/2024 22:00 78 - 40 Σ.Ε.Φ. Προπονητήριο 6 Ανακεφαλαίωση 5
19/05/2024 20:30 59 - 57 Seven Sports Club I Ανακεφαλαίωση 5
18/05/2024 21:30 71 - 90 Σ.Ε.Φ. Προπονητήριο 6 Ανακεφαλαίωση 5
18/05/2024 21:00 50 - 59 Athens Sports Hall Ανακεφαλαίωση 5
18/05/2024 20:30 59 - 60 Seven Sports Club I Ανακεφαλαίωση 5
18/05/2024 20:00 56 - 61 Κάρβουνο Ανακεφαλαίωση 5
18/05/2024 19:30 75 - 67 Κλειστό Γυμναστήριο Μπουρναζίου «Γ. Στεφανόπουλος» Ανακεφαλαίωση 5
18/05/2024 18:00 88 - 51 Κλειστό Γυμναστήριο Μπουρναζίου «Γ. Στεφανόπουλος» Ανακεφαλαίωση 5
18/05/2024 18:00 102 - 74 Κλειστό Γήπεδο Μπάσκετ Περιστερίου Ανδρέας Παπανδρέου Ανακεφαλαίωση 5
18/05/2024 17:00 65 - 53 Δημοτικό Κλειστό Γυμναστήριο Ζωφριάς Ανακεφαλαίωση 5
18/05/2024 16:30 60 - 55 Κλειστό Γήπεδο Μπάσκετ Περιστερίου Ανδρέας Παπανδρέου Ανακεφαλαίωση 5
17/05/2024 22:30 71 - 68 Δημοτικό Κλειστό Γυμναστήριο Ζωφριάς Ανακεφαλαίωση 5
17/05/2024 22:30 58 - 45 Κλειστό Γυμναστήριο Μπουρναζίου «Γ. Στεφανόπουλος» Ανακεφαλαίωση 5
17/05/2024 22:00 51 - 55 Basketaki Arena Ανακεφαλαίωση 5
17/05/2024 22:00 54 - 80 Athens Sports Hall Ανακεφαλαίωση 5
17/05/2024 22:00 68 - 86 Κλειστό Γήπεδο Μπάσκετ Περιστερίου Ανδρέας Παπανδρέου Ανακεφαλαίωση 5
17/05/2024 21:00 54 - 46 Δημοτικό Κλειστό Γυμναστήριο Ζωφριάς Ανακεφαλαίωση 5
17/05/2024 20:30 58 - 64 Basketaki Arena Ανακεφαλαίωση 5
17/05/2024 20:30 70 - 56 Athens Sports Hall Ανακεφαλαίωση 5
15/05/2024 22:30 71 - 64 Κλειστό Γυμναστήριο Άγιος Νικόλαος Ανακεφαλαίωση 3
15/05/2024 22:00 64 - 59 Σ.Ε.Φ. Προπονητήριο 6 Ανακεφαλαίωση 5
14/05/2024 22:30 58 - 60 Κλειστό Γυμναστήριο Άγιος Νικόλαος Ανακεφαλαίωση 4
13/05/2024 22:30 55 - 50 Δημοτικό Κλειστό Γυμναστήριο Ζωφριάς Ανακεφαλαίωση 4
13/05/2024 22:30 67 - 73 Κλειστό Γυμναστήριο Μπουρναζίου «Γ. Στεφανόπουλος» Ανακεφαλαίωση 4
13/05/2024 22:30 41 - 62 Κλειστό Γυμναστήριο Άγιος Νικόλαος Ανακεφαλαίωση 4
12/05/2024 22:00 69 - 56 Δημοτικό Κλειστό Γυμναστήριο Ζωφριάς Ανακεφαλαίωση 4
12/05/2024 22:00 53 - 64 Κλειστό Γυμναστήριο Μπουρναζίου «Γ. Στεφανόπουλος» Ανακεφαλαίωση 4
12/05/2024 22:00 69 - 59 Athens Sports Hall Ανακεφαλαίωση 4
12/05/2024 22:00 63 - 47 Κάρβουνο Ανακεφαλαίωση 4
12/05/2024 22:00 60 - 70 Σ.Ε.Φ. Προπονητήριο 6 Ανακεφαλαίωση 4
12/05/2024 21:30 67 - 60 Basketaki Arena Ανακεφαλαίωση 4
12/05/2024 20:30 72 - 64 Seven Sports Club I Ανακεφαλαίωση 4
12/05/2024 20:30 54 - 38 Κάρβουνο Ανακεφαλαίωση 4
12/05/2024 20:30 70 - 59 Κλειστό Γυμναστήριο Μπουρναζίου «Γ. Στεφανόπουλος» Ανακεφαλαίωση 4
12/05/2024 19:00 88 - 53 Seven Sports Club I Ανακεφαλαίωση 4
12/05/2024 19:00 52 - 43 Κλειστό Γυμναστήριο Μπουρναζίου «Γ. Στεφανόπουλος» Ανακεφαλαίωση 4
12/05/2024 19:00 64 - 60 Athens Sports Hall Ανακεφαλαίωση 4
12/05/2024 19:00 81 - 63 Σ.Ε.Φ. Προπονητήριο 6 Ανακεφαλαίωση 4
12/05/2024 19:00 48 - 61 Δημοτικό Κλειστό Γυμναστήριο Ζωφριάς Ανακεφαλαίωση 4
12/05/2024 16:30 53 - 72 Basketaki Arena Ανακεφαλαίωση 4
11/05/2024 21:30 78 - 75 Basketaki Arena Ανακεφαλαίωση 4
11/05/2024 20:00 70 - 80 Κλειστό Γήπεδο Μπάσκετ Περιστερίου Ανδρέας Παπανδρέου Ανακεφαλαίωση 4
11/05/2024 18:30 73 - 76 Basketaki Arena Ανακεφαλαίωση 4
11/05/2024 17:00 61 - 60 Δημοτικό Κλειστό Γυμναστήριο Ζωφριάς Ανακεφαλαίωση 4
08/05/2024 22:30 60 - 79 Δημοτικό Κλειστό Γυμναστήριο Ζωφριάς Ανακεφαλαίωση 1
01/05/2024 22:30 70 - 46 Δημοτικό Κλειστό Γυμναστήριο Ζωφριάς Ανακεφαλαίωση 1
01/05/2024 22:30 64 - 41 Σ.Ε.Φ. Προπονητήριο 6 Ανακεφαλαίωση 1
29/04/2024 22:30 58 - 72 Κλειστό Γυμναστήριο Άγιος Νικόλαος Ανακεφαλαίωση 3
29/04/2024 21:30 52 - 38 Seven Sports Club I Ανακεφαλαίωση 3
29/04/2024 20:00 71 - 59 Seven Sports Club I Ανακεφαλαίωση 3
28/04/2024 22:00 70 - 74 Κλειστό Γήπεδο Μπάσκετ Περιστερίου Ανδρέας Παπανδρέου Ανακεφαλαίωση 3
28/04/2024 22:00 70 - 61 Κάρβουνο Ανακεφαλαίωση 3
28/04/2024 21:30 58 - 56 Basketaki Arena Ανακεφαλαίωση 3
28/04/2024 21:30 43 - 95 Δημοτικό Κλειστό Γυμναστήριο Ζωφριάς Ανακεφαλαίωση 3
28/04/2024 20:30 20 - 0 Seven Sports Club I Ανακεφαλαίωση 3
28/04/2024 20:30 52 - 70 Κάρβουνο Ανακεφαλαίωση 3
28/04/2024 20:30 61 - 55 Κλειστό Γήπεδο Μπάσκετ Περιστερίου Ανδρέας Παπανδρέου Ανακεφαλαίωση 3
28/04/2024 20:30 65 - 68 Κλειστό Γυμναστήριο Μπουρναζίου «Γ. Στεφανόπουλος» Ανακεφαλαίωση 3
28/04/2024 20:00 61 - 50 Δημοτικό Κλειστό Γυμναστήριο Ζωφριάς Ανακεφαλαίωση 3
28/04/2024 19:00 48 - 42 Σπάρτακος Ανακεφαλαίωση 3
28/04/2024 18:30 50 - 57 Δημοτικό Κλειστό Γυμναστήριο Ζωφριάς Ανακεφαλαίωση 3
28/04/2024 18:00 57 - 70 Basketaki Arena Ανακεφαλαίωση 3
28/04/2024 17:30 63 - 40 Σπάρτακος Ανακεφαλαίωση 3
27/04/2024 18:30 48 - 66 Basketaki Arena Ανακεφαλαίωση 3
27/04/2024 18:30 59 - 51 Σ.Ε.Φ. Προπονητήριο 6 Ανακεφαλαίωση 3
26/04/2024 22:30 63 - 67 Δημοτικό Κλειστό Γυμναστήριο Ζωφριάς Ανακεφαλαίωση 3
26/04/2024 22:00 75 - 88 Athens Sports Hall Ανακεφαλαίωση 2
26/04/2024 20:30 61 - 56 Basketaki Arena Ανακεφαλαίωση 1
24/04/2024 22:00 63 - 57 Κάρβουνο Ανακεφαλαίωση 2
24/04/2024 22:00 43 - 45 Σ.Ε.Φ. Προπονητήριο 6 Ανακεφαλαίωση 2
24/04/2024 20:30 81 - 61 Σ.Ε.Φ. Προπονητήριο 6 Ανακεφαλαίωση 2
23/04/2024 22:30 65 - 62 Δημοτικό Κλειστό Γυμναστήριο Ζωφριάς Ανακεφαλαίωση 2
23/04/2024 22:30 77 - 65 Κλειστό Γυμναστήριο Άγιος Νικόλαος Ανακεφαλαίωση 2
23/04/2024 22:00 79 - 44 Σ.Ε.Φ. Προπονητήριο 6 Ανακεφαλαίωση 2
23/04/2024 20:30 58 - 61 Athens Sports Hall Ανακεφαλαίωση 2
22/04/2024 22:30 67 - 59 Δημοτικό Κλειστό Γυμναστήριο Ζωφριάς Ανακεφαλαίωση 2
22/04/2024 22:00 76 - 60 Κλειστό Γήπεδο Μπάσκετ Περιστερίου Ανδρέας Παπανδρέου Ανακεφαλαίωση 2
22/04/2024 21:45 49 - 80 Κάρβουνο Ανακεφαλαίωση 2
22/04/2024 21:30 44 - 54 Seven Sports Club I Ανακεφαλαίωση 2
22/04/2024 20:30 48 - 57 Basketaki Arena Ανακεφαλαίωση 2
22/04/2024 20:00 52 - 43 Seven Sports Club I Ανακεφαλαίωση 2
21/04/2024 22:00 61 - 54 Κάρβουνο Ανακεφαλαίωση 2
21/04/2024 21:30 80 - 60 Basketaki Arena Ανακεφαλαίωση 2
21/04/2024 20:30 57 - 60 Seven Sports Club I Ανακεφαλαίωση 2
21/04/2024 20:00 43 - 50 Basketaki Arena Ανακεφαλαίωση 2
21/04/2024 19:00 55 - 41 Seven Sports Club I Ανακεφαλαίωση 2
21/04/2024 19:00 58 - 70 Σπάρτακος Ανακεφαλαίωση 2
21/04/2024 18:30 52 - 54 Δημοτικό Κλειστό Γυμναστήριο Ζωφριάς Ανακεφαλαίωση 2
21/04/2024 18:00 48 - 74 Basketaki Arena Ανακεφαλαίωση 2
17/04/2024 22:00 50 - 69 Κάρβουνο Ανακεφαλαίωση 1
17/04/2024 20:30 83 - 58 Athens Sports Hall Ανακεφαλαίωση 1
16/04/2024 22:00 47 - 55 Σ.Ε.Φ. Προπονητήριο 6 Ανακεφαλαίωση 1
16/04/2024 22:00 48 - 68 Athens Sports Hall Ανακεφαλαίωση 1
15/04/2024 22:00 63 - 55 Basketaki Arena Ανακεφαλαίωση 1
15/04/2024 21:45 51 - 60 Κάρβουνο Ανακεφαλαίωση 1
15/04/2024 21:00 52 - 61 Δημοτικό Κλειστό Γυμναστήριο Ζωφριάς Ανακεφαλαίωση 1
15/04/2024 20:00 63 - 76 Seven Sports Club I Ανακεφαλαίωση 1
14/04/2024 22:00 66 - 52 Κάρβουνο Ανακεφαλαίωση 1
14/04/2024 21:30 66 - 46 Basketaki Arena Ανακεφαλαίωση 1
14/04/2024 21:30 59 - 62 Δημοτικό Κλειστό Γυμναστήριο Ζωφριάς Ανακεφαλαίωση 1
14/04/2024 20:00 63 - 69 Athens Sports Hall Ανακεφαλαίωση 1
14/04/2024 19:00 54 - 57 Seven Sports Club I Ανακεφαλαίωση 1
14/04/2024 17:30 0 - 20 Seven Sports Club I Ανακεφαλαίωση 1
14/04/2024 16:30 60 - 64 Basketaki Arena Ανακεφαλαίωση 1
13/04/2024 20:00 58 - 61 Basketaki Arena Ανακεφαλαίωση 1
13/04/2024 19:30 65 - 74 Κλειστό Γυμναστήριο Μπουρναζίου «Γ. Στεφανόπουλος» Ανακεφαλαίωση 1
13/04/2024 18:30 57 - 70 Basketaki Arena Ανακεφαλαίωση 1
13/04/2024 18:00 66 - 60 Κλειστό Γυμναστήριο Μπουρναζίου «Γ. Στεφανόπουλος» Ανακεφαλαίωση 1